Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Armend Rexhepagiqi – EDHE NJË HERË

February 28, 2021 @ 8:30 pm

free
Public Anyone on or off Facebook
Klan Arena në bashkëpunim me Komuna e Prishtinës prezanton performancën muzikore live të artistit tonë të dashur, Armend Rexhepagiqi, i cili na vjen EDHE NJË HERË në mënyrë fantastike në këtë periudhë kohore me një performancë të veçantë për ne, për muzikën dhe kulturën në pergjithësi.
Performanca do të mbahet me 28 Shkurt nga ora 20:45 dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në:
KLAN KOSOVA TV
Facebook LIVE:
Komuna e Prishtinës
Shpend Ahmeti
Klan Kosova
Perfromanca muzikore mbështetet poashtu nga Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit.

Details

Date:
February 28, 2021
Time:
8:30 pm
Cost:
free
Event Category:
pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900