Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mik – Mik

February 27, 2021

free
SHFAQJE PËR FËMIJË
mik-mik
skenari dhe regjia: Kaltërim Balaj
luajnë: Bashkim Ramadani, Rifat Smani
skenografia dhe kostumografia: Vesa Bunjaku
muzika: Memli Kelmendi
konsultant i skenografisë: Dren Elshani
realizimi i kostumeve: Nita Bllacaku
dizajni i dritave: Skender Latifi
teknikë të skenës: Albert Gashi, Bedri Maloku, Fadil Bekteshi
producentë: Ardian Sharku, Visar Krusha
Buka SH.P.K. në koproduksion me TQP Dodona
mosha: 3+
Mbështetur nga Komuna e Prishtinës
Biletat mund të rezervohen çdo ditë pune (e hënë-e premte), prej orës 12:00 – 15:00, vetëm përmes telefonit 038-230-623. Në ditët kur ka shfaqje për fëmijë, të shtunën dhe të dielën, nuk mund të bëhen rezervime dhe biletat do të shiten vetëm për ata që i kanë rezervuar ato ditëve të javës.

Details

Date:
February 27, 2021
Cost:
free
pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900